De Roadsafe autostoel van Safety 1st is een groep 2/3 autostoel (15-36 kg). Deze Safety 1st autostoel groeit mee met je kind dankzij de in 6 hoogtes verstelbare hoofdsteun. De rugleuning is verstelbaar in zitstand en een comfortabel ligstand.
De autostoel wordt eenvoudig bevestigd met de veiligheidsgordel van de auto. De gordel zit altijd goed dankzij de handige gordelgeleiders van de autostoel. De autostoel is verder voorzien van een degelijke bekleding.
Kortom: De Safety 1st Roadsafe is een veilige, comfortabel autostoel voor een prima prijs!
Kenmerken Safety 1st Roadsafe autostoel
- Groep 2/3 autostoel (15-36 kg, ongeveer 3 tot 12 jaar)
- Hoofdsteun in 6 hoogtes verstelbaar
- Rugleuning in 2 posities verstelbaar
- Comfortabele armsteunen
- Eenvoudige bevestiging met autogordel dankzij gordelgeleiders
- Zachte bekleding
- Bekleding afneembaar en wasbaar op 30°C
- Voldoet aan ECE R44/04 norm
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Road safe - Autostoel - Hot Grey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Min. aanbevolen lengte kind | 100 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2015 |
| In de doos | Autostoel |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 44 x 65,5 x 40 cm |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,1 x 25,3 x 72,3 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Nee |
| Verwijderbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Product gewicht | 2.8 kg |

