Jouw kindje vanaf 9 maanden tot ongeveer 10 jaar vervoeren in 1 autostoeltje. Dat kan, met de Ever Safe 1/2/3 autostoel van Safety 1st. Je kan het autostoeltje vanaf ongeveer 9 maanden tot 18 kg gebruiken in combinatie met het harnassysteem. Daarna kan je de stoel eenvoudig omzetten naar een 2/3 autostoel en zal je kindje vast gezet worden in de autogordel. De hoofdsteun is in 6 verschillende hoogtes te verstellen. De Safety1st Eversafe Plus autostoel heeft een comfortabel verkleinkussentje waardoor je kindje nog beter in de autostoel zit.
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Ever Safe Plus autostoel 1/2/3 - Full Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Personage | Geen personage |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
| Min. aanbevolen lengte kind | 40 cm |
| Min. aanbevolen leeftijd | 15 maanden |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2016 |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Autostoel Ever Safe |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 46 x 65 x 53 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 46 x 75 x 24 cm |
| Instellingen en functies | |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Product gewicht | 4.6 kg |

