De autostoel Ever Safe van Safety 1st is geschikt voor kinderen vanaf 9 maanden tot een maximaal gewicht van 36 kg. De Ever Safe is de ideale oplossing als je voor minder geld een veilige autostoel zoekt. De autostoel van Safety 1st groeit mee met je kind dankzij de in 6 hoogtes verstelbare hoofdsteun en de 2 posities van de rugleuning. Een zeer comfortabele autostoel voor jarenlang zitplezier op de achterbank. Met de 3-punts autogordel bevestig je simpel en snel de Safety 1st in de auto. Wanneer je kind ruim 15 kg is kan je het veiligheidsharnas verwijderen en je kind veilig vastzetten in de autostoel met de autogordel, mede dankzij de handige gordelgeleiders van de autostoel.
• Groep 1/2/3 autostoel (9-36 kg, ongeveer 9 maanden tot ca. 12 jaar)
• Hoofdsteun in 6 standen verstelbaar
• Schoudergordels in 2 hoogtes instelbaar
• Rugleuning in 2 posities verstelbaar
• 5-punts veiligheidsharnas met 1 hand aan te passen
• Comfortabele armsteunen
• Eenvoudige bevestiging met autogordel dankzij gordelgeleiders
• Zachte bekleding
• Bekleding afneembaar en wasbaar op 30 graden
• Verwijderbaar 5-punts veiligheidsharnas
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Ever Safe - Autostoel Groep 1/2/3" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3: van 9 kg tot 36 kg |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Min. aanbevolen leeftijd | 12 maanden |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
| Min. aanbevolen lengte kind | 40 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Introductie | 2016 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 47 x 99 x 51 cm |
| In de doos | Autostoel |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 47,9 x 26,1 x 74,4 cm |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Autostoel Ever Safe |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 47,5 x 24 x 74,4 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Nee |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Product gewicht | 4.4 kg |

