Met de geïntegreerde Seatfix armen kan de RECARO Monza Seatfix veilig en makkelijk worden bevestigd op de Isofix verankering van de auto. je kind, dat wordt bevestigd met de 3-puntsgordel, zit veiliger doordat de gordel bij een zijdelingse aanrijding niet het gewicht van de stoel moet opvangen. The RECARO Monza Seatfix kan vanzelfsprekend ook in auto‘s worden gebruikt die niet met Isofix zijn uitgerust. In dit geval schuif je de Isofix armen naar binnen. Verder heeft de RECARO Monza Seatfix vaste armsteunen (extra bescherming voor de heupen), ventilerend koudschuim op het zitvlak, speciaal side impact protection system ASP (Advanced Side Protection), hoofdsteun met 11 verstelbare hoogten en het unieke, passieve RECARO Air Circulation System ACS (voor optimale luchtcirculatie).
Wanneer je vragen hebt over de "Recaro outlet Monza Nova 2 Seatfix - Autostoel - Ruby" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Rood |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel|Isofix |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Productinformatie | |
| Introductie | 2015 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 45 x 85 x 54 cm |
| In de doos | Stoel, gebruiksaanwijzing, seatfixgeleiders |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 54,3 x 45,5 x 73,2 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare schouderriem | Nee |

