Met het intuïtieve gordelinstallatiesysteem van de Maxi-Cosi peuter autostoel Rubi XP, bevestig je de autostoel in een handomdraai. De Maxi-Cosi installeer je eenvoudig met een 3-puntsautogordel en het gordelspansysteem geeft de Rubi autostoel extra stabiliteit. Het Side Protection System(SPS) zorgt ervoor dat je kind extra beschermd is tegen aanrijdingen vanaf de zijkant. Door de hoge zitting kan je kind gezellig naar buiten kijken en de wereld ontdekken. De Maxi-Cosi Rubi XP heeft een comfortabele hoofdsteun en harnasgordel die je gelijktijdig kan verstellen. Daarnaast heeft de Rubi vier praktische relaxstanden van zit- naar slaappositie.
Geschikt voor kinderen van 9-18 kg (9 maanden - 4 jaar)
De peuter autostoel Rubi XP is geschikt voor kinderen vanaf 9 maanden tot circa 4 jaar of met een maximaal gewicht van 18 kg. De harnasgordels en hoofdsteun zijn in hoogte te verstellen, zodat de autostoel met je kind meegroeit. Kantel de autostoel in de uiterste slaapstand zodat je kind prettig kan rusten in de auto.
Kenmerken van Maxi Cosi Rubi XP - Autostoel
• Van 9 maanden tot ca. 4 jaar/ Groep 1 (9-18 kg)
• Installatie met de 3-puntsautogordel
• Voorwaarts gerichte autostoel
• Praktisch riemhaken houden de gordel opzij, handig bij het plaatsen van je kind
• Hoofdsteun en gordelsysteem gelijktijdig verstelbaar
• 4 comfortabele relaxstanden
• Garantie: 2 jaar
• Gewatteerde bekleding is eenvoudig te verwijderen en tevens wasbaar
• Lifetime Warranty: registreer de autostoel bij Maxi-Cosi binnen 3 maanden na aankoop en de standaard 2 jaar garantie wordt gewijzigd in een levenslange garantie
Veiligheid en comfort
• Het Side Protection System biedt optimale bescherming tegen zijwaartse botsingen
• Goede testresultaten voor peuter autostoeltjes die met de gordel geïnstalleerd worden
• De 5-puntsgordel zorgt ervoor dat je kindje stevig in de stoel zit
• Stevige bevestiging in de auto door de gordelspanner
• Goedgekeurd volgens de Europese veiligheidseisen ECE R44/04
Hoe monteer ik de Maxi-Cosi Rubi XP de 3-puntsautogordel?
De Maxi-Cosi Rubi XP bevestig je eenvoudig met de 3-puntsautogordel op de zitting van de achterbank in de auto. Het intuïtieve gordelinstallatiesysteem in combinatie met de gordelspanner zorgen ervoor dat je de Rubi makkelijk en extra stevig vastzet in de auto. Bekijk de instructies voor een correcte installatie.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Rubi XP - Autostoel - Dawn Grey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Autostoelcode | Groep 1 |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 105 cm |
| Kleur | Lichtgrijs | Donkergrijs |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 7 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Introductie | 2015 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 44 x 71 x 54 cm |
| In de doos | Maxi-Cosi Rodifix Rubi XP, handleiding en garantiebewijs |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 50 x 72 x 46 cm |
| Instellingen en functies | |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |

