De kinderautostoel Rodi SPS van Maxi-Cosi geeft je kind alle bescherming en groeit met je kind mee. De brede zitting, de in hoogte verstelbare rugleuning en de hoofdsteun zorgen voor nog meer comfort voor je kind. De rug- en hoofdsteun kan je zowel in de lengte als in de breedte aanpassen aan de groeiontwikkeling van je kind. Het Side Protection System(SPS) van Maxi-Cosi zorgt ervoor dat je kind extra beschermd is tegen aanrijdingen vanaf de zijkant. De lichtgewicht Rodi SPS installeer je eenvoudig en snel met een 3-puntsautogordel en dankzij de speciale gordelhaken verloopt de autogordel optimaal.
Geschikt voor kinderen van 15-36 kg (3,5 - 12 jaar)
De kinderautostoel Rodi SPS is geschikt voor kinderen vanaf 3,5 jaar tot circa 12 jaar of met een maximaal gewicht van 36 kg. De hoofdsteun heeft meerdere hoogtestanden en de zijsteunen kan je in de breedte verstellen. Kantel de kinderautostoel in de slaapstand zodat je kind prettig kan rusten in de auto. Maxi-Cosi raadt af om enkel een zitverhoger zonder rugleuning te gebruiken, omdat deze geen zijwaartse hoofdbescherming biedt.
Kenmerken van Maxi Cosi Rodi SPS - Autostoel
• Van 3,5 jaar tot ca. 12 jaar/ Groep 2 en 3 (15-36 kg)
• Installatie met de 3-puntsautogordel
• Voorwaarts gerichte autostoel
• Side Protection System (SPS)
• Garantie: 2 jaar
• Gewatteerde bekleding is eenvoudig te verwijderen en tevens wasbaar
• Lifetime Warranty: registreer de autostoel bij Maxi-Cosi binnen 3 maanden na aankoop en de standaard 2 jaar garantie wordt gewijzigd in een levenslange garantie
Veiligheid en comfort
• Het Side Protection System biedt optimale bescherming tegen zijwaartse botsingen
• Lichtgewicht kinderautostoel
• Rugsteun groeit in lengte en breedte met je kind mee
• Gevoerd voor een prettig zitcomfort
• Goedgekeurd volgens de Europese veiligheidseisen ECE R44/04
Hoe monteer ik de Maxi-Cosi Rodi SPS met de 3-puntsgordel?
De Maxi-Cosi Rodi SPS installeer je eenvoudig met de 3-puntsautogordel op de zitting van de achterbank in de auto. Je kind draagt in de Rodi SPS de autogordel net als volwassenen over de buik en diagonaal over de borst. Bekijk de instructies voor een correcte installatie.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Rodi SPS - Autostoel - Slate Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Score ANWB test | Redelijk (O) |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Kleur | Zwart | Zwart |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Min. aanbevolen lengte kind | 100 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2017 |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 46,1 x 68 x 46 cm |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Standaard |
| In de doos | Maxi-Cosi Rodi SPS, handleiding en garantiebewijs |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 47,9 x 34,3 x 66,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Product gewicht | 4.2 kg |

