De praktische kinderautostoel Rodi XP2 van Maxi-Cosi groeit met je kind mee. De brede zitting, de in hoogte verstelbare rugleuning en de hoofdsteun zorgen voor nog meer comfort voor je kind. De rug- en hoofdsteun kan je zowel in de lengte als in de breedte aanpassen aan de groeiontwikkeling van je kind. De lichtgewicht Rodi XP2 installeer je eenvoudig met een 3-puntsautogordel. De autogordel heeft een optimaal verloop dankzij de speciale gordelhaken. Het Side Protection System(SPS) van Maxi-Cosi zorgt ervoor dat je kind extra beschermd is tegen aanrijdingen vanaf de zijkant.
Geschikt voor kinderen van 15-36 kg (3,5 - 12 jaar)
De kinderautostoel Rodi XP2 is geschikt voor kinderen vanaf 3,5 jaar tot circa 12 jaar of met een maximaal gewicht van 36 kg. De hoofdsteun heeft meerdere hoogtestanden en de zijsteunen kan je in de breedte verstellen. Maxi-Cosi raadt af om enkel een zitverhoger zonder rugleuning te gebruiken, omdat deze geen zijwaartse hoofdbescherming biedt.
Kenmerken van Maxi-Cosi Rodi XP 2 - Autostoel
• Van 3,5 jaar tot ca. 12 jaar/ Groep 2 en 3 (15-36 kg)
• Installatie met de 3-puntsautogordel
• Voorwaarts gerichte autostoel
• Side Protection System (SPS)
• Garantie: 2 jaar
• Gewatteerde bekleding is eenvoudig te verwijderen en tevens wasbaar
• Lifetime Warranty: registreer de autostoel bij Maxi-Cosi binnen 3 maanden na aankoop en de standaard 2 jaar garantie wordt gewijzigd in een levenslange garantie
Veiligheid en comfort
• Het Side Protection System biedt optimale bescherming tegen zijwaartse botsingen
• Lichtgewicht kinderautostoel
• Rugsteun groeit in lengte en breedte met je kind mee
• Gevoerd voor een zitcomfort
• Goedgekeurd volgens de Europese veiligheidseisen ECE R44/04
Hoe monteer ik de Maxi-Cosi Rodi XP2 met de 3-puntsgordel?
De Maxi-Cosi Rodi XP2 installeer je eenvoudig met de 3-puntsautogordel in de auto. Je kind draagt in de Rodi XP2 de autogordel net als volwassenen over de buik en diagonaal over de borst. Bekijk de instructies voor een correcte installatie.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Rodi XP2 - Autostoel - Night Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Kleur | Zwart | Zwart |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Max. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 55 cm |
| Consumentenbond test | Beste koop |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 23,5 x 47,3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 46 x 68 x 40 cm |
| In de doos | Maxi-Cosi Rodi XP2, handleiding en garantiebewijs |
| Introductie | 2011 |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Product gewicht | 5.5 kg |
| Verwijderbare bekleding | Nee |

