De praktische kinderautostoel RodiXP Fix van Maxi-Cosi groeit met je kind mee. De brede zitting, de in hoogte verstelbare rugleuning en de hoofdsteun zorgen voor nog meer comfort voor je kind. De rug- en hoofdsteun kan je zowel in de lengte als in de breedte aanpassen aan de groeiontwikkeling van je kind. De lichtgewicht RodiXP Fix installeer je eenvoudig met Isofix en de 3-puntsautogordel. De autogordel heeft een optimaal verloop dankzij de speciale gordelhaken. Het Side Protection System(SPS) van Maxi-Cosi zorgt ervoor dat je kind extra beschermd is tegen aanrijdingen vanaf de zijkant.
Geschikt voor kinderen van 15-36 kg (3,5 - 12 jaar)
De kinderautostoel RodiXP Fix is geschikt voor kinderen vanaf 3,5 jaar tot circa 12 jaar of met een maximaal gewicht van 36 kg. De hoofdsteun heeft meerdere hoogtestanden en de zijsteunen kan je in de breedte verstellen. Maxi-Cosi raadt af om enkel een zitverhoger zonder rugleuning te gebruiken, omdat deze geen zijwaartse hoofdbescherming biedt.
Kenmerken van Maxi-Cosi RodiXP Fix - Autostoel
• Van 3,5 jaar tot ca. 12 jaar/ Groep 2 en 3 (15-36 kg)
• Installatie in de auto met Isofix
• Voorwaarts gerichte autostoel
• Side Protection System (SPS)
• Garantie: 2 jaar
• Gewatteerde bekleding is eenvoudig te verwijderen en tevens wasbaar
• Lifetime Warranty: registreer de autostoel bij Maxi-Cosi binnen 3 maanden na aankoop en de standaard 2 jaar garantie wordt gewijzigd in een levenslange garantie
Veiligheid en comfort
• Het Side Protection System biedt optimale bescherming tegen zijwaartse botsingen
• Lichtgewicht kinderautostoel
• Rugsteun groeit in lengte en breedte met je kind mee
• Gevoerd voor een zitcomfort
• Goedgekeurd volgens de Europese veiligheidseisen ECE R44/04
Hoe monteer ik de Maxi-Cosi RodiXP Fix met Isofix en de 3-puntsautogordel?
Met Isofix bevestig je simpel en snel de Maxi-Cosi RodiXP Fix in de auto. ISOFIX is een universeel systeem, waarbij de autostoel direct op een tweetal Isofix ankerpunten van de autozitting wordt wordt vastgeklikt. Door het lichtgewicht verplaats je de RodiXP Fix ook gemakkelijk naar een andere auto. Je kind draagt in de RodiXP Fix de autogordel net als volwassenen over de buik en diagonaal over de borst. Bekijk de instructies voor een correcte installatie.
Bekijk alle Maxi-Cosi Rodi autostoeltjes.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Rodi XP FIX autostoel - Basic Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Min. aanbevolen lengte kind | 100 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Kleur | Basic Black |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix | Autogordel |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Introductie | 2017 |
| In de doos | Maxi-Cosi RodiXP Fix en handleiding |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 47 x 76 x 40 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 30 x 47 x 76 cm |
| Instellingen en functies | |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Product gewicht | 4.8 kg |
| Taal handleiding | Nederlands |

