Een kind in ontwikkeling groeit overal razendsnel uit. Bij Maxi-Cosi hebben we daar iets op bedacht: een autostoeltje voor meerdere leeftijden. De Maxi-Cosi Titan is geschikt voor baby’s vanaf 9 maanden, peuters én kinderen tot 12 jaar. Een autostoel groep 1-2/3 ineen. Je gebruikt de Titan eerst als peuterautostoeltje (groep 1) met het vijfpunts-gordelsysteem. Daarna is de Titan net zo eenvoudig te bevestigen met een gewone driepunts-gordel voor kinderen van 3,5 tot 12 jaar (groep 2/3).
Voor maximaal comfort en pasvorm kun je de hoofdsteun heel eenvoudig verstellen. De Isofix-bevestiging met zogenaamde ‘top tether’ aansluiting houdt het autostoeltje stevig op z’n plek.
Eigenschappen
• Meergroei autostoeltje: vanaf 9 maanden tot ca 12 jaar.
• Hoofdsteun eenvoudig te verstellen
• Meerdere comfortabele ligstanden
• Stevige ISOFIX en Top Tether bevestiging in de auto
Gebruiksgemak
• Eenvoudig verstelbare hoofdsteun
• Gelijktijdig verstellen van hoofdsteun en veiligheidsgordel
• Wasbare bekleding
Comfort
• 5 zit- en ligstanden
• Inclusief peuterkussen voor de beste pasvorm
Veiligheid
• Uitstekende testresultaten
• Bevestiging met ISOFIX en Top Tether
• Vijfpuntsveiligheidsgordel
• Zijbeschermingssysteem
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Titan Autostoel - Basic Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 67 cm |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
| Kleur | Basic Black | Zwart |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 13,4 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 46,5 x 65 x 53,5 cm |
| In de doos | Autostoel Titan en handleiding |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 54,3 x 65,8 x 47 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Product gewicht | 11.5 kg |
| Taal handleiding | Nederlands |

