De ISOKID autostoel groep 1/2/3 van Childwheels biedt je kind veel veiligheid en comfort tijdens elke autorit. Deze autostoel is voorzien van ISOFIX en een Top Tether, maar kan ook bevestigd worden met de gordel voor auto’s die niet over een ISOFIX systeem beschikken. Groep 1/2/3 is voor kinderen van 9 kg t/m 36 kg.
Van 9 kg-18 kg raden wij aan om het 5-puntsgordel te gebruiken. Daarna kan dit samen met het verkleinkussen worden verwijderd en kan je kindje worden vastgemaakt met de autogordel.
De autostoel heeft een stijlvolle lederlook, is uitgerust met een slaapstand en zowel de hoofdsteun en het veiligheidsharnas zijn verstelbaar, zodat de stoel kan meegroeien met je kindje.
Lees voor gebruik de handleiding aandachtig voor een correcte en veilige installatie en gebruik van de autostoel.
Specificaties:
- Groep 1/2/3 : 9 kg – 36 kg
- Installatie met ISOFIX systeem + Top Tether : 9-18 kg
- Installatie met de autogordel: 9-36 kg
- Installatie met de rijrichting mee
- 5-punts veiligheidsharnas
- Afneembaar verkleinkussen
- Zijwaartse beveiliging
- Verstelbare hoofdsteun + veiligheidsharnas
- Slaapstand
- Gemakkelijk te installeren
- Gewicht autostoel: 10,9 k
Afmetingen: 56 x 43 x 61 cm
En-norm : EN ECE-R-44.04
Materiaal : BEKLEDING: 100% Polyester ZITKUIP: 100% Polypropyleen
Oonderhoud : Handwas met koud water
Wanneer je vragen hebt over de "Childhome isokid autostoel groep 1/2/3 isofix zwart" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3: van 9 kg tot 36 kg |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Min. aanbevolen leeftijd | 12 maanden |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix|Autogordel |
| Max. aanbevolen lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 65 x 540 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Instellingen en functies | |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |

