ATON BABY AUTOSTOEL
Innovatie in vorm en functie. Superieur in veiligheid, design en functionaliteit. De ultra lichte en verrassend ruime CYBEX Aton is perfect voor ouders die veel onderweg zijn.
De Aton maakt deel uit van het CYBEX reis-systeem dat gemakkelijk aansluit op de buggy's en kinderwagens van CYBEX en andere merken met behulp van een eenvoudig te gebruiken adapter. Biedt ouders een nieuwe dimensie van mobiliteit.
ULTRA LICHTGEWICHT
Mobiliteit met gemak. De autostoeltjes van CYBEX zijn buitengewoon licht, waardoor dragen en installeren kinderspel worden. Ze bieden meer comfort voor ouders en meer veiligheid voor het kind. Tegelijkertijd voldoen de autostoeltjes aan de hoogste eisen qua ontwerp, comfort, functionaliteit en veiligheid.
GEINTEGREERDE OPVOUWBARE ZONNEKAP
Optimale bescherming. De geintegreerde opvouwbare zonnekap biedt optimale bescherming voor de gevoelige babyhuid. De zonnekap heeft 2 posities en is eenvoudig te gebruiken en biedt optimale bescherming. De zonnekap kunt u wegvouwen wanneer niet in gebruik.
CYBEX REIS-SYSTEEM
Ruimtebesparende reisvoorzieningen. Het CYBEX kinderzitje kan moeiteloos worden veranderd in een reis-systeem met buggy's en wandelwagens van CYBEX en andere merken.Met behulp van een eenvoudige adapter kunnen alle kinderzitjes van CYBEX worden veranderd in een reis-systeem in combinatie met de CYBEX wandelwagens Callisto, Onyx of Topaz. Ze passen ook op wandelwagens van andere merken, zoals Bugaboo, Baby Jogger en Mamas & Papas. Zo biedt CYBEX een lichtgewicht, flexibel en ruimtebesparend reis-systeem voor stadsleven of onderweg, waardoor ouders een nieuwe dimensie van mobiliteit ervaren.
Kenmerken van de Cybex Aton 4 autostoel
Autostoel groep 0 (0-13 kg, 0 maanden tot 1 jaar) Geïntegreerde zithoogte-verstelling in meerdere posities, waaronder een volledige horizontale positie 8-voudige in hoogte verstelbare hoofsteun is voorzien van geïntegreerde gordelgeleiding LSP-systeem: lineaire bescherming bij zijwaartse botsing Energie-absorberende schaal met zijwaartse bescherming Zacht gevoerd, met de hoofdsteun verbonden zitkussen In lengte en hoogte verstelbare zitverkleining Geïntegreerde XXL zonnekap met UV50+ bescherming Extra brede en eenvoudig te bedienen Y-gordels Bekleding is in de machine wasbaar op 30 graden Afmetingen: 64 x 44-51 x 56 cm Gewicht: 4.8 kg
Wanneer je vragen hebt over de "Cybex Aton 4 - Autostoel groep 0+" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Kleur | Paars |
| Max. aanbevolen leeftijd | 18 maanden |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 13 kg |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel|Isofix |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Ja (afhankelijk van type kinderwagen zijn extra adapters wel of niet nodig) |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6,1 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 44,6 x 36 x 71,3 cm |
| Instellingen en functies | |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Nee |

