Let op, klein gaatje vooraan in de bekleding, daarom éxtra scherp geprijsd
Onze Juno 2-Fix is door de Stiftung Warentest uitgeroepen tot TESTWINNAAR, en werd door de Europa’s grootste autoclub, de ADAC / ANWB, beoordeeld als ‘Zeer Goed’ in alle testcategorieën, vooral dankzij het verstelbare veiligheidskussen (patent aangevraagd), de geoptimaliseerde lineaire bescherming bij zijdelingse botsingen, het grote gebruiksgemak en de ergonomie. Naast dat het verstelbare veiligheidskussen voor optimale veiligheid zorgt, is het ook erg comfortabel voor uw kindje. • Verstelbaar veiligheidskussen (patent aangevraagd) • Geoptimaliseerde Linear Side-impact Protection (L.S.P.-systeem Plus) • Ligfunctie • ISOFIX connect voor meer stabiliteit en veiligheid • Geschikt vanaf 9 maanden tot en met 4 jaar (9 - 18kg)
Wanneer je vragen hebt over de "Cybex Juno 2-Fix - groep 1 - Hot & Spicy" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Kleur | Rood |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Autostoelcode | Groep 1 |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel|Isofix |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Ja (afhankelijk van type kinderwagen zijn extra adapters wel of niet nodig) |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 120 cm |
| Score ANWB test | Zeer goed (++) |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 8,4 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Introductie | 2015 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | verkeerd gebruik |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 55 x 66 x 90 cm |
| In de doos | stoeltje , vangkussen en gebruiksaanwijzing |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 47,6 x 42,6 x 65,7 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare schouderriem | Nee |

