Britax Römer Kid II autostoel
De draagbare Britax Römer KID II biedt een superieure veiligheid voor oudere kinderen met een lichtgewicht stoel om gemakkelijk tussen auto’s te verplaatsen en beveiligd door 3-puntsautogordel.
Unieke eigenschappen van de Britax Römer Kid II autostoel
- Ontwerp voorkomt verkeerd gebruik - intuïtief gepositioneerde gordelgeleiders
- Optimale zijwaartse botsbescherming – diepe, zacht gevoerde zijsteunen
- Lichtgewicht - makkelijk te verplaatsen tussen auto's
- Rondom verstelbaar – in hoogte verstelbare hoofdsteun en gordelgeleiders
- Perfecte pasvorm – rugleuning in V-vorm om te passen bij de lichaamsvorm van het opgroeiende kind, verstelbaar zitje om te passen bij de vorm van de autostoel
- Ultiem comfort – ergonomisch ontworpen hoofdsteun voor de ultieme slaaphouding
- Met het oog op praktische bruikbaarheid – afneembare, gevoerde hoes
Productkenmerken van de Britax Römer Kid II autostoel
INSTALLATIE
- Driepuntsgordel
Indicatoren / handleidingen voor de installatie
- Gordelgeleiders positioneren de driepuntsgordel op de juiste plaats over de schouder en de heup van het kind
Botsbescherming
- Diepe, zacht gevoerde zijsteunen
Veiligheidsgordel
- Driepuntsgordel
Zitje
- Verstelbare rugleuning voor een perfecte pasvorm met elke auto
Rijrichting
- Voorwaarts gericht
Wanneer je vragen hebt over de "Britax Römer outlet Kid II - Autostoel - Cosmos Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Min. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2016 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 51 x 68 x 45 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 55 x 69 x 40 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Verstelbare schouderriem | Nee |

