De Britax Römer Duo plus autostoel combineert flexibiliteit bij de installatie met een unieke innovatie van Britax Römer. Compatibel met ISOFIX of 3-puntsautogordel en geschikt voor elke auto. Het baanbrekende anti-rotatiesysteem zorgt voor beperkte frontale beweging bij een ongeval.
Unieke eigenschappen van de Britax Römer Duo Plus autostoel:
• Comfort zonder compromissen – diepe, gevoerde zijsteunen, in meerdere standen verstelbaar
• Perfecte pasvorm – in hoogte verstelbare hoofdsteun en veiligheidsgordel die eenvoudig met één hand te verstellen is
• Lichtgewicht - makkelijk te verplaatsen tussen auto's
• Met het oog op praktische bruikbaarheid – afneembare, gevoerde hoes
• Comfort zonder compromissen – diepe, gevoerde zijsteunen, in meerdere standen verstelbaar
Installatie
• Driepuntsgordel
• ISOFIX
• ISOFIX met top tether (apart verkrijgbaar)
Indicatoren / Handleidingen voor de installatie
• Indicatoren geven aan dat de ISOFIX-haken correct bevestigd zijn
Botsbescherming
• Diepe, zacht gevoerde zijsteunen
• Antikantelsysteem om voorwaartse beweging te verminderen
• Veiligheidsschouderkussens om voorwaartse beweging te verminderen
Veiligheidsgordel
• 5-puntsgordel
Zitje
• In meerdere standen verstelbaar zitje
Rijrichting
• Voorwaarts gericht
Controleer of deze autostoel in jouw auto past met de autotypenlijst
Wanneer je vragen hebt over de "Britax Römer outlet Duo Plus - Autostoel - Storm Grey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Autostoelcode | Groep 1 |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 10,1 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2016 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 45 x 64 x 46 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 49 x 48 x 68 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |

