Naast het bestaante nekkussen Deluxe heeft TravelSafe nu ook een speciale Nekkussen KIDS lijn! Deze nek kussentjes zijn zeer comfortabel en zacht. De vulling van de kussentjes bestaat uit duizenden veerkrachtige synthetische bolletjes voor maximaal comfort. Naast het feit dat de kinderen lekker kunnen slapen gedurende de reis is het ook een leuke, zachte knuffel!
Wanneer je vragen hebt over de "TravelSimple Travelsafe Nekkussen kinderen - pinguin" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor unisex |
| Kleur | Zwart |
| Personage | Geen personage |
| Materiaal | Polyester |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 138 g |
| Productinformatie | |
| Afmetingen inclusief verpakking | 26,9 x 26,8 x 13,9 cm (lxbxh) |
| Artikelnummer | TS0390.0001 |
| In de doos | Nekkussen |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | Afmeting: 28 x 28 x 8 cm |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Kleding artikelnummer | TS0390 |
| Opblaasbaar | Nee |
| Product gewicht | 160 g |

