Als je in verwachting bent, moet je vooruit plannen. Stel de toekomst van je baby veilig met de FamilyFix base. De beste veiligheid die Maxi-Cosi je te bieden heeft.
De FamilyFix maakt onderdeel uit van de Car Seat Family. Met één FamilyFix base kun je de Pebble (of CabrioFix) en de Maxi-Cosi Pearl autostoeltjes gebruiken. Hierdoor geniet je 3 ½ jaar van Isofix veiligheid en gebruiksgemak.
Deze basis kan gebruikt worden met de volgende Maxi-Cosi autostoeltjes: Maxi Cosi CabrioFix, Maxi Cosi Pebble en Maxi Cosi Pearl.
Let op: dit artikel is niet geschikt voor Maxi-Cosi autostoeltjes met het 2Wayfix systeem.
De base beschikt over diverse standen voor de Pebble en CabrioFix, voor extra beenruimte, zodat je baby langer in de achterwaartse positie vervoerd kan worden.
Kenmerken van de Maxi-Cosi FamilyFix base
Isofix-base voor gebruik met autostoeltjes Pebble, CabrioFix en Pearl Installatie in auto met Isofix bevestigingspunten In hoogte instelbare afsteunpoot zorgt voor extra stabiliteit en verhoogde veiligheid Met LED licht- en geluidsdisplay voor weergave correcte installatie van base in auto, juiste instelling afsteunpoot en bevestiging stoelje op base. Met één klik autostoelje op base te bevestigen Maxi-Cosi FamilyFix biedt een unieke extra zitstand voor meer beenruimte en langer achterwaarts gericht zitten Goedgekeurd volgens de allerlaatste Europese veiligheidseisen ECE R44/04.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Familyfix - Autostoel Base - Isofix" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Werkt op batterijen | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts|Voorwaarts |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
| Geschikt voor merk(en) | Maxi-Cosi |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Materiaal | Polypropyleen | Staal |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 8 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 34 x 17 x 56 cm |
| In de doos | Maxi Cosi FamilyFix |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 36,6 x 23,3 x 59,3 cm |

