Let op, verpakking niet netjes, daarom éxtra scherp geprijsd
Shoesme Baby-Flex donkerblauwe Leren loopschoen met flexzool
Wanneer je vragen hebt over de "Shoesme Babyflex babyschoenen blauw - Maat 20" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Blauw |
| Sluiting | Veters |
| Geslacht | Mannen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 242 g |
| Materiaal | |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Leer |
| Materiaal voering | Leer |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Materiaalbeschrijving | Glad leer |
| Overige kenmerken | |
| Type zool | Vlakke zool |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Verpakking breedte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 179 mm |
| Hakvorm | Geen |
| Kleding artikelnummer | BF8W001-A |
| Model | BF8W001-A |
| Schoen gelegenheid | Casual schoenen |
| Schoen wijdte | G |
| Schoenopties | Uitneembare binnenzool |
| Veganistisch | Nee |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Vorm neus | Ronde neus |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Schoenmaat | 20 |
| Hoogte & Wijdte | |
| Hakhoogte | Hakhoogte:0 - 2 cm |

