Donkergroene parka voor meiden. De jas is voorzien van een rits- en drukknoopsluiting. Verder heeft de jas een afneembare capuchon met teddy voering. Ook de nep bontkraag is afneembaar.
Wanneer je vragen hebt over de "Name it Donkergroene Parka Winterjas bontkraag - Maat 98" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | Thyme |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 546 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat kinderen | 98 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking breedte | 372 mm |
| Verpakking lengte | 482 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

