Grijze meiden jeans van het merk name it. De broek heeft een skinny fit en is gemaakt van een mix van organisch katoen en polyester. De broek heeft een schuifknoop en rits als sluiting.
Wanneer je vragen hebt over de "Name it Polly Meisjes Skinny Jeans - Maat 92" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met elastische tailleband |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 190 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 92 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Taille hoogte | Normaal |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Fit mannen | Niet van toepassing |
| Lijn | denim |
| Fit vrouwen | Niet van toepassing |
| Seizoenscollectie | Carry Over |
| Materiaalbeschrijving | denim |
| Model | Skinny fit |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Materiaal & Wasvoorschrift | |
| Wassing | Bleached |

