Slank vallend T-shirt met V-hals van Little Label. Een mooi aansluitend shirt van zachte bio-katoen in slim fit. Maak je set compleet met een set matching boxershorts. Deze shirts hebben geen waslabel, maar een info print. In de winter te dragen als heerlijk warm ondergoed.
Wanneer je vragen hebt over de "Little Label jongens - T-shirt - donkergrijs - maat 92" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Sluiting | Geen sluiting |
| Geslacht | Mannen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 115 g |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Materiaal | |
| Materiaal voering | Katoen |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 92 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Organic cotton |
| Pasvorm | Normaal |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Lijn | Little Label underwear |
| Model | slim fit |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | |
| Maat | |
| Mouwlengte | Korte mouw |
| Design | |
| Kraagvorm | Ronde hals |

