Winterjasje van Le Chic ♥. Schattige winterjas met capuchon waarop strikjes zijn geplaatst. De peplum zorgt voor een extra cute effect. Walking in a winter-wonderland....with Le Chic.
Wanneer je vragen hebt over de "Le chic Winterjas - Maat 92" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | blue navy |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 471 g |
| Model | |
| Model | Jas |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Baby |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 92 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Lijn | Le Chic |
| Verpakking breedte | 397 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 435 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

