Let op, betreft een B-keuze artikel. De jas heeft op de rug t.h.v. de flank een donkergroen vlekje. Daarom éxtra scherp geprijsd
Deze rust kleurige langere winterjas heeft een zachte teddy voering en een prachtige faux-fur tijger stof in de capuchon. De jas heeft een mini-leo ton sur ton all over print. De parka heeft rib boorden met een roze én een glitter streep. De achterkant is langer dan de voorkant, met een rits die aan de onderkant hoger ingezet is, wat handig is tijdens het fietsen. Tevens heeft de jas ook heerlijk warme faux-fur voering in de zakken. Deze mooie Moodstreet waterafstotende meisjes winterjas is in nog 4 verschillende kleuren beschikbaar: forest groen, navy, fris red en khaki. Moodstreet ontwerpt en produceert bewust met respect voor mens en milieu. Deze buitenstof van deze jas is gemaakt van 100% gerecycled polyester.
Wanneer je vragen hebt over de "Moodstreet Winterjas Rust - Maat 122/128 B-keuze" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | Rust |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 689 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 122/128 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Materiaalbeschrijving | 100% Gerecycled Polyester |
| Verpakking breedte | 350 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 532 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Fantasie |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Getailleerd |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

