Like FLO trendy lange parka met capuchon in het roest bruin. Deze heerlijk warme jas heeft een sluiting met drukknopen en daaronder een ritssluiting. De capuchon heeft aan de binnenkant een zachte gestreepte imitatie bont. De body is gevoerd met dezelfde gestreepte imi fur aan de bovenzijde en een zachte fleece aan de onderzijde. Deze jas heeft sportieve geruite stiksels. De Like FLO badge op de mouw maakt deze fantastische winterjas helemaal af.
Wanneer je vragen hebt over de "Like flo Meisjes Winterjas Roest - Maat 116" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | Rust |
| Personage | Groot |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 576 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat kinderen | 116 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Lijn | fall winter 2020 |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 351 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

