Like FLO hippe korte gewatteerde winterjas in een stoere roze animal print. Deze heerlijk warme jas heeft een ritssluiting maar ook een capuchon. De jas heeft sportieve stiksels en is waterafstotend. De Like FLO badge op de mouw maakt deze fantastische winterjas helemaal af. Deze winterjas wil je hebben! Heb je al gezien dat we ook hele toffe winter accessoires zoals imi bont sjaals en haarbanden bij deze jas hebben? Deze jas is deels gemaakt van gerecycled Polyester? Because we care, Like FLO!
Wanneer je vragen hebt over de "Like flo Meisjes Winterjas - Maat 116" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | Animal |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 487 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Lijn | fall winter 2020 |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 443 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Dierenprint |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

