Deze stoere forest groene waterafstotende parka jongens winterjas van Moodstreet is heerlijk zacht aan de binnenkant. Hij heeft een comfortabele fleece voering. De jas heeft rib boorden aan de mouwen, die dienen als windvangers. Aan de voorkant een ristssluiting met een extra windvanger eroverheen met drukkers. De super comfi jas is langer aan de achterkant dan aan de voorkant. Ook heeft de jas diepe jaszakken en stoere borstzakken, waar je lekker met je handen in kan hangen! Net boven de borstzakken en op de achterkant zit nog een stoer zwart contrast deel, wat het helemaal afmaakt!
Wanneer je vragen hebt over de "Moodstreet Winterjas - Forest - Maat 104" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Kleur | Forest |
| Geslacht | Mannen |
| Opties | Met capuchon |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 586 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 104 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking breedte | 276 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Lijn | Winterjas 2020 |
| Materiaalbeschrijving | 55% Katoen,45% Polyester |
| Verpakking lengte | 362 mm |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

