B.Nosy boys basic sweater met opvallend "Hero"artwork.
Wanneer je vragen hebt over de "B.Nosy Jongens Trui Hero - Maat 104" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | geel |
| Geslacht | Jongens |
| Maat | 104 |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 154 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 95% katoen, 5% elastaan |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Type trui | Trui |
| Verpakking breedte | 277 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Design | |
| Kraagvorm | Ronde hals |

