Specificaties:
- Pasvorm: regular fit/ lange pijpen/ elastische tailleband met aantrekkoord
- Kleur: groen - roze - zwart
- Materiaal: 100% viscose
Wanneer je vragen hebt over de "Vingino Presila Jumpsuit - Meisjes - groen/roze - Maat 176" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Meisjes |
| Maat | 176 |
| Sluiting | Koordsluiting |
| Kleur | groen - roze - zwart |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 247 g |
| Materiaal | |
| Materiaal voering | Viscose |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaalbeschrijving | 100% viscose |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Met voering | Nee |
| Pasvorm | Normaal |
| Type jumpsuit | Jumpsuit |
| Maat kinderen | 176 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Lijn | Vingino Presila |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Gebloemd |
| Maat | |
| Mouwlengte | Mouwloos |
| Design | |
| Kraagvorm | Ronde hals |

