Specificaties:
- Pasvorm: regular fit
- Rits: volledige ritssluiting
- Zakken: twee zakken en een zak op de linker bovenarm, allen met ritssluiting
- Manchetten: elastische boorden
- Kleur: navy
- Materiaal: 100% polyester
Wanneer je vragen hebt over de "Jack&Jones Junior Jjerush Jongens Zomerjas - Maat 176" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Kleur | navy |
| Geslacht | Jongens |
| Maat | 176 |
| Maat | 176 |
| Opties | Waterafstotend |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 440 g |
| Model | |
| Model | Jack & Jones Essentials Rush |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Met voering | Nee |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Lijn | Jack & Jones Essentials |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking lengte | 519 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

