Vingino Never Out of Stock Boxershort 5-pack
Wanneer je vragen hebt over de "Vingino 5Pack Meisjes Onderbroek - Maat 170/176" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Materiaal | Katoen |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Opties | Geen opties |
| Kleur | zwart | wit | blauw | roze |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0.233 kg |
| Productinformatie | |
| Artikelnummer | NOOSKGN72303 |
| Model | |
| Model | Basic |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaalbeschrijving | Katoen / Elastaan |
| Overige kenmerken | |
| Fit | Aansluitend |
| Geschenkset | Nee |
| Type sluiting | Zonder voorsluiting |
| Type mode | Mode |
| Materiaal 1 | Katoen |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaal 2 | Elastaan |
| Percentage materiaal 1 | 95 % |
| Percentage materiaal 2 | 5 % |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Taille hoogte | Normaal |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Type onderbroek | Hipster |
| Seizoenscollectie | Carry Over |
| Lengte boxershort | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 170/176 |
| Maat op label | 170/176 |
| Verpakking breedte | 14.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.00 cm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Camouflage |

