Geen kans om nat te worden met deze functionele en trendy regenjas met capuchon van Ralka. De waterdichte rits en zakken zijn voorzien van regenoverslagen en de jas is vervaardigd met gebruik van gelaste naden en PU coating. Een opening in de rug van de jas zorgt voor voldoende ventilatie terwijl de jas als geheel winddicht blijft. De Sprinkle regenjas is beschikbaar in een aantal effen kleuren.
Wanneer je vragen hebt over de "Ralka Regenjas Junior - Sprinkle - Mintgroen - Maat 164" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Unisex |
| Maat | 164 |
| Opties | Waterdicht |
| Kleur | Mintgroen/Wit |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 466 g |
| Model | |
| Model | Jack |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Met voering | Ja |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maat kinderen | 164 |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Maat van model | 164 |
| Lijn | Sprinkle |
| Materiaalbeschrijving | 100% PU met Polyester voering |
| Model | Sprinkle |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

