De Cars jeans Lurdes is een basis jacket voor meisjes met een afneembare capuchon. Deze meisjes jas komt uit de Cars Jeans Meisjes collectie en is gemaakt van polyester. Dit model heeft een slanke pasvorm met een lengte die valt op de heup. Deze jas heeft een rits en overslag met drukknoop sluiting en ritssteekzakken. Een leuk detail; de mat zwarte drukknopen en ritssluiten en de zachte voering in de capuchon en zakvoering. Combineer deze jas met je favoriete T-shirt en fancy jeans.
Wanneer je vragen hebt over de "Cars Jeans Meisjes Jas Lurdes - Maat 164" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Kleur | Black |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 893 g |
| Model | |
| Model | Jas |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 164 |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Lijn | Cars Jeans |
| Verpakking breedte | 380 mm |
| Verpakking lengte | 449 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

