NONO Gevoerde waterafstotende halflange jas met capuchon met een mooie metallic glans. De jas is gedeeltelijk gevoerd met contrast gekleurde fake fur. De jas heeft een beschermde rits , elastische boorden aan de mouwen en steekzakjes. NONO Show Yourself
Wanneer je vragen hebt over de "Nono Winterjas - Indian Rose - Maat 158/164" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Vrouwen |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | Indian Rose |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 722 g |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 158/164 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Lijn | Winter |
| Verpakking breedte | 276 mm |
| Verpakking hoogte | 438 mm |
| Verpakking lengte | 133 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

