VINGINO BOXERSHORT JONGEN MIX&MATCH 7-PACK
Ondergoed voor jongens
Wanneer je vragen hebt over de "Vingino Boxershort 7-pack - Maat 152/164" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor mannen |
| Kleur | wit |
| Doelgroep | Kinderen |
| Materiaal | Katoen | Elastaan |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 495 g |
| Productinformatie | |
| Artikelnummer | SS20KBN72505 |
| Model | |
| Model | Boxer Mix&Match 7-Pack |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 7 |
| Materiaal | |
| Materiaalbeschrijving | Katoen |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Fit | Aansluitend |
| Geschenkset | Nee |
| Type sluiting | Zonder voorsluiting |
| Type mode | Mode |
| Materiaal 1 | Katoen |
| Materiaal 2 | Elastaan |
| Percentage materiaal 1 | 95 % |
| Percentage materiaal 2 | 5 % |
| Taille hoogte | Normaal |
| Type onderbroek | Boxershort |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Breedte tailleband | Brede tailleband |
| Lengte boxershort | Lange pijpen |
| Maat op label | 152/164 |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 248 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Regular waist |

