Like FLO trendy zomerjas in panter print. Super stoer door het gebruik van de animal print. Door de capuchon en de geweven stof die tegen een regenbui kan is dit een ideale zomerjas.
Wanneer je vragen hebt over de "Like flo Kids Meisjes Zomerjas - Maat 152" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Rits |
| Geslacht | Meisjes |
| Maat | 152 |
| Opties | Met capuchon |
| Kleur | Panther |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 294 g |
| Model | |
| Model | F102-5205 |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Type mode | Mode |
| Gelegenheid mode | Casual |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Met voering | Ja |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 152 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Materiaalbeschrijving | %65 polyester / %35 viscose |
| Verpakking breedte | 204 mm |
| Verpakking lengte | 259 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Dierenprint |
| Eigenschappen | |
| Pasvorm | Normaal |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

