Vingino Hoody met logo
Wanneer je vragen hebt over de "Vingino Jongens Trui - Flame Red - Maat 140" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Sluiting | Geen sluiting |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | Flame Red |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 355 g |
| Model | |
| Model | Hoody Mumfry |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Baby |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Type mode | Mode |
| Maat volwassenen unisex | Niet van toepassing |
| Maat kinderen | 140 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Type trui | Sweater |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Materiaalbeschrijving | 95% Cotton / 5% Elastane |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 322 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Logo |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

