De 14 inch Vert Swim Shorts zijn een echte klassieker. Een stijlvolle boardshort in mooie zomerkleuren met een stijlvolle logo-tab, handige zakken aan de zij- en achterkant en gemaakt van zachte stof voorzien van O'Neill Hyperdry-coating zodat je in no-time droog bent. Een must-have voor een zinderende zomer.
Wanneer je vragen hebt over de "O'Neill Zwembroek Kind Vert - Mandarine - 140" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Geslacht | Voor mannen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Materiaal | Polyamide |
| Kleur | Mandarine |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 144 g |
| Productinformatie | |
| Artikelnummer | 1539_8740 |
| Model | |
| Maat | 140 |
| Type sluiting | Elastische tailleband |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Materiaal | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaalbeschrijving | Materiaal: 100% Polyamide - Voering: 100% Polyester |
| Overige kenmerken | |
| Type mode | Mode |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Maat kinderen | 140 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Taille hoogte | Normaal |
| Materiaal 1 | Polyamide |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Type zakken | Steekzakken |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 319 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |

