Pyjama van Tencel voor 6-12 maanden, voor de veiligste combinatie met elke slaapzak.
Een goede warmte regulering tijdens het slapen is enorm belangrijk. Door de bijzondere eigenschappen van de 100% natuurlijke Tencel® is dit de veiligste onderkleding voor alle slaapzakken.
Tencel®:
- Reguleert de warmte
- Absorbeert vocht
- Werkt zowel verwarmend als verkoelend
- Anti-bacteriëel
- zit als een tweede huidje om je kindje
Deze pyjama voelt zijdezacht en is nooit te warm of te koud. Net als elk ander product van Puckababy is deze pyjama ook 100% Öko-Tex 100 Klasse 1 gecertificeerd, geproduceerd in Europa en getest volgens de strengste normen voor baby veiligheid.
Heerlijk voor je kindje en een zorg minder voor jou.
Wanneer je vragen hebt over de "Puckababy outlet baby pyjama Sleepwear - 6-12M - Tencel" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Kleur | wit |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal | Tencel |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 193 g |
| Materiaal & afmetingen | |
| Lengte | Lang |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Doelgroep | Baby |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Type mode | Mode |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking lengte | 198 mm |
| Lijn | Sleeptsuit Tencel |
| Maat kinderen | 68/74 |
| Materiaal 1 | Lyocell |
| Materiaalbeschrijving | Tencel |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Maat | |
| Mouwlengte | Lange mouw |

