Dit meisjes boxpak Nemi van Noppies heeft een all over hartjesprint, lange mouwen en een rond halsje. De drukknoopjes over de gehele lengte bieden extra gemak bij het aan- en uitkleden. Een comfortabel boxpakje gemaakt van de allerzachste materialen.
Wanneer je vragen hebt over de "Noppies Meisjes Boxpak - Roze - Maat 56" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | roze |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Sluiting | Drukknopen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Model | |
| Maat | 56 |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Doelgroep | Baby |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Type mode | Mode |
| Materiaal 1 | Katoen |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Type mouw | Lange mouw |
| Materiaal 2 | Elastaan |
| Met voetjes | Ja |
| Percentage materiaal 1 | 95 % |
| Percentage materiaal 2 | 5 % |
| Maat kinderen | 56 |
| Lijn | Basic |
| Kledingmodel | Salopette |
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Geschikt voor slapen | Ja |
| Verpakking breedte | 15.90 cm |
| Verpakking lengte | 21.90 cm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Sterren |

