Zelf gezonde babyvoeding maken is zo gebeurd met de Philips Avent SCF870/20 - Stomer: stoom eerst fruit, groente, vis of vlees en draai vervolgens de kan om om het voedsel te mengen zonder iets over te scheppen. Niet alleen stomen en blenden is hiermee mogelijk maar ook ontdooien en verwarmen. Ideaal!
Belangrijkste kenmerken Philips Avent stomer
- Stomen, blenden, ontdooien en verwarmen
- Gezond stomen door gelijkmatige garing ingrediënten
- Geschikt voor gepureerd en grof voedsel
- Met receptenboekje met gezonde recepten voor je baby
- BPA vrij
- Capaciteit: 800 ml (vaste voeding)/ 450 ml (vloeistoffen)
Gezond koken met stoom voor je kindje
Stomen is een gezonde manier van koken. Met deze Philips Avent stomer wordt de stoom van beneden naar boven gecirculeerd. Hierdoor worden alle ingrediënten gelijkmatig gegaard zonder te koken. De voedzame kracht, textuur en het kookvocht blijven behouden tijdens het mengen. Met de stomer/ blender is het mogelijk om groenten en fruit zeer fijn te mengen of juist te kiezen voor wat grovere texturen.
Gebruiksgemak
Zodra de ingrediënten zijn gestoomd hoor je een pieptoon. Til de kan op, draai hem op en vergrendel hem om het gestoomde voedsel naar wens te mixen. Met de kan van 1000 ml kun je tot wel vier maaltijden bereiden, waarbij je bijvoorbeeld één maaltijd serveert en drie maaltijden in de koelkast of vriezer voor later kunt bewaren. De kan en het mes zijn vaatwasbestendig en dankzij het open ontwerp is het apparaat eenvoudig schoon te maken. De instellingen van deze Philips stomer zijn intuïtief, het apparaat is eenvoudig met water te vullen en bestaat uit slechts een paar onderdelen, waardoor het eenvoudig is schoon te maken en op te bergen.
Recepten inspiratie
Receptenboekje
Bij de Philips Avent stomer wordt een receptenboekje meegeleverd, waarin voedingsadvies wordt geboden met lekkere, verse recepten en maaltijdideeën waarmee je je baby een gezonde start in het leven geeft en goede eetgewoonten aanleert.
Recepten app
Download de app met voedingsadvies voor je kleintje. Lees de stapsgewijze handleiding, bekijk leuke en informatieve video’s en vind veel nuttige tips en trucs om je te helpen met de overstap voor je kindje naar vast voedsel.
Wil je meer weten over welke ingrediënten je kunt stomen en welke stoomtijden hierbij horen? Bekijk dan het bereidingsadvies voor de Philips Avent stomer.
Standaard meegeleverd
- Spatel
- Bewaarkan
- Receptenboekje
- Maatbeker
Wanneer je vragen hebt over de "Philips Avent outlet Stomer SCF870/20" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Werkt op batterijen | Nee |
| Geslacht | Voor unisex |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| BPA-vrij | Ja |
| Kleur | wit |
| Werkt op netstroom | Ja |
| Werkt op 12volt | Nee |
| Thema | Baby voedselvoorbereiding |
| Functies | Stomer, blender, voedselvoorbereiding |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor flessen van | Alle soorten flessen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 3 kg |
| Inhoud | 800 ml |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 16,5 x 30,8 x 16,5 cm |
| In de doos | 1 Stomer/blender |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 24,6 x 19,7 x 34,6 cm |
| Introductie | 2009 |
| Artikelnummer | SCF870/20 |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 24,5 x 19,8 x 34,8 cm |
| Instellingen en functies | |
| Begintemperatuur instelbaar | Nee |
| Timer | Nee |
| Geschikt voor | |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Bijgeleverde accessoires en toebehoren | |
| Overige kenmerken | Je hoeft er niet bij te blijven staan wachten. Een duidelijk piepje geeft aan wanneer het voedsel perfect is klaargemaakt. Draai de kan gewoon om en meng, serveer of bewaar het voor later gebruik. |
| Overige kenmerken | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Allergeneninformatie | allergenenvrij |
| Product gewicht | 2000 g |
| Verpakkingstaal | Duits |
| Voedingstype | Lichtnet |

