Vanaf 4 maanden staat je kindje open voor nieuwe smaken, naast borst- of flesvoeding*. Nu altijd met een herkenbare groente smaak, dit helpt je kindje de smaak te herkennen en te waarderen. * Tot de leeftijd van 6 maanden is borstvoeding de belangrijkste voeding voor je kindje. De eerste hapjes vanaf 4 maanden zijn uitsluitend bedoeld als aanvulling op volledige borst- of flesvoeding.
De smaak en textuur zijn aangepast op de leeftijd van je kindje om een goede smaakontwikkeling te ondersteunen. Pure ingrediënten. Zonder conserveringsmiddelen* *Olvarit bevat, net zoals andere babyvoeding, geen conserveermiddelen.
Wanneer je vragen hebt over de "Olvarit 4m+ 72 broccoli 6x125g" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 4 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 5 maanden |
| Technische specificaties | |
| Biologisch | Nee |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Inhoud | 125 g |
| Productinformatie | |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 12,5 x 7,3 x 19,2 cm |
| Overige kenmerken | |
| Fabrikant Naam | Nutricia Nederland B.V. |
| Ingrediënten | Zie afbeelding |
| Type babymaaltijd | Combinatiemaaltijd |
| Allergeneninformatie | zie packshots |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op kamertemperatuur. Bewaar na openen de resterende inhoud afgesloten in de koelkast en gebruik binnen 24 uur. Restjes niet opnieuw gebruiken. |
| Geschikt voor babytype | Glutenintolerantie , Kippenei-eiwitallergie , Koemelkallergie , Lactose-intolerantie , Soja-allergie |
| Fabrikant Adres | Nutricia Antwoordnummer 10061, 2700 VB Zoetermeer |
| Geschikt voor leeftijd baby | 4 maanden , 5 maanden , 6 maanden , 7 maanden , 8 maanden , 9 maanden , 10 maanden , 11 maanden , 12 maanden , 15 maanden tot 2 jaar , 2 tot 3 jaar , Vanaf 3 jaar |
| Inhoud verpakking | 750 g |
| Taal bijsluiter | Niet van toepassing |
| Voedingswaarde | zie packshots |
| Etiketinformatie | |
| Voedingswaarde | Zie afbeelding kJ |
| Gebruiksaanwijzing | Druk voor het openen op het dekseltje. Als het klikt, inhoud niet gebruiken. Roer de inhoud en doe de gewenste hoeveelheid op een bordje, gebruik hiervoor een plastic lepel. |

