Hydrofiele Doeken 2-Pack Ginkgo - Offwhite/Soft Sand
Hydrofiele Doeken 2-Pack Ginkgo
Met deze prachtige set van 2 hydrofiele doeken van Meyco ben je altijd voorbereid op elke situatie met je kleintje. De doeken zijn gemaakt van zacht materiaal dat vriendelijk is voor de gevoelige huid van je baby. Dankzij hun veelzijdigheid kun je ze gebruiken als spuugdoek, knuffeldoek, laken, of zelfs als bescherming tegen de zon in de kinderwagen.
De Ginkgo-print in combinatie met de offwhite en soft sand kleuren geeft een stijlvolle en tijdloze uitstraling aan de doeken. Bovendien zijn ze al voorgewassen en daardoor direct klaar voor gebruik. De afmetingen van 70x70cm maken ze handig om overal mee naartoe te nemen.
Wanneer je vragen hebt over de "Meyco Hydrofiele Doeken 2-Pack Ginkgo - Offwhite/Soft Sand" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Algemeen | |
| Multipack | 2-Pack |
| Materiaalsoort | Hydrofiel |
| Stijl | Ginkgo |


