Een knuffel kan een kindje troost bieden bij verdriet, maar kan ook een fijn gezelschap zijn om lekker mee te spelen. Hiermee stimuleer je het fantasiespel van jouw kind. Vanaf dag 1 kan het beertje Julie al een fijn gezelschap zijn en een vertrouwd gevoel geven.
Word jij mijn nieuwe knuffelvriendje? Ik ben Julie en ik ben heerlijk zacht om mee te knuffelen. Ik heb een schattig strikje in mijn haar, mijn kleertjes kunnen keer op keer aan- en uitgetrokken worden. ik heb een schattig jurkje aan en mijn voetjes zijn van zacht velours gemaakt. Ik kan liggen, maar ook lekker zitten.
De knuffelbeertjes shop je in een jongetje Sam en een meisje Julie.
Mix & Match
Heb jij mijn broertje ook al gezien? Hij heeft Sam en is net zo zacht en lief als ik!
Wanneer je vragen hebt over de "Jollein outlet Knuffel Beer Julie" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Beige |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 147 g |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 40 x 23 cm |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product hoogte | 1 cm |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 month |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Maakt geluid | Nee |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 month |
| Interactief | Nee |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Game merchandise thema | Nee |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Gewonnen prijzen | Niet van toepassing |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Knuffelthema | Beer |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 436 mm |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Wasvoorschrift | |
| Wasbaar | Ja |

