Let op, verpakking niet helemaal netjes. Minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven. Daarom éxtra scherp geprijsd
De Maxi-Cosi AxissFix Plus is een autostoeltje voor baby's en peuters met een unieke combinatie van het hoogste veiligheidsniveau en 360˚ rotatie voor optimaal gebruiksgemak. AxissFix Plus is voorzien van ISOFIX voor een gemakkelijke en veilige bevestiging in de auto en voldoet aan de i-Size norm (R129). Met de veilige en comfortabele stoelverkleiner voor baby's kun je het stoeltje al vanaf de geboorte gebruiken. De verkleiner kan op het moment dat het kindje 60 cm is (ca. 4 maanden) verwijderd worden. De passagiertjes kunnen tot 87 cm (ca. 2 jaar) achterwaarts reizen voor een betere bescherming van hoofd en nek. Groot genoeg voor voorwaarts vervoer? Draai het stoeltje simpelweg 180˚ rond en het kan nog tot ongeveer het vierde jaar (105cm) mee!
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet AxissFix Plus autostoel - Authentic Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Max. aanbevolen lengte kind | 105 cm |
| Kleur | Authentic Black |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 19 kg |
| Min. aanbevolen lengte kind | 45 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 15 kg |
| Productinformatie | |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Introductie | 2020 |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 445 x 650 x 550 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 4 jaar |
| In de doos | Maxi-Cosi Axissfix Plus |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 57 x 51 x 70 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare hoofdsteun | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verwijderbare rugleuning | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Draaibaar | Ja |
| Product gewicht | 12.705 kg |

